Kalorické Tabulky For PC | How To Install – Free Download For Windows


Rate this post

Kalorické tabulky jsou tabulky, které ukazují, kolik kalorií je v dané potravině. Mohou být užitečné pro lidi, kteří chtějí zhubnout, nebo se zajímají o svou výživu.

Kalorické tabulky obsahují informace o kaloriích, bílkovinách, tukůch a sacharidech v jednotlivých potravinách. Moh

The technical specifications of the Kalorické Tabulky for PC are the ones that set it apart and why it’s so popular. Go through those from this section:

Kalorické Tabulky Andorid App Summary

Kalorické Tabulky was developed by Dine4Fit, a.s. and they’ve done a good job keeping it highly user friendly. You can download Kalorické Tabulky from Google Play Store under the Health & Fitness category. The latest version of Kalorické Tabulky is null on Play store with total users of 7264315. The Kalorické Tabulky app has a user rating of 4.4 which is impressive.

CC6v6lP

M1ajhmPq2WojZR8zWJk8IDaNF00XDjQ0lIaQWJzVGhhenfiP4Csib7mqCz0ltQ8Y9lRU

The latest update date of the Kalorické Tabulky is Jul 19, 2022. Although it’s easy to install it on Android, it’s not that easy to do so on PC. You need to use an emulator to do so. The most popular emulators would be NOX player, BlueStacks, and Memu Emulator to install it on PC.

We will talk about how to install and use the Kalorické Tabulky on your computer using the emulators. The step-by-step guides below will help you do so.

Download & Install Kalorické Tabulky For PC: Windows 10/8/7

Installing the Kalorické Tabulky using NOX player is a fairly simple process. Using this emulator is a great way to use any Android app on a PC. Here are the steps you’ll have to follow to install the Kalorické Tabulky on your PC:

  • Download the Nox player emulator on your computer and install it by double-clicking the installation file from download folder.
  • It will take a few minutes to install on your PC. The time will depend on the specs of your computer. The higher the specs, the faster the installation.
  • Once installed, you’ll see the Play store icon on the top right corner area of NOX Player emulator.
  • Open the Play store app, and log into your google account. Then, you’ll see the familiar interface you see on your phone.
  • Click on the search bar, and search for Kalorické Tabulky here. You’ll see it on the search result page in the first position.
  • Choose the first result and click on the Install button on screen. This will start downloading the app on your computer.
  • As it’s now installed on your PC, no problem running it. You can launch the app from the NOX player homepage or your Desktop.
Kalorické Tabulky App Specification
App Name: Kalorické Tabulky On Your PC
Devoloper Name: Dine4Fit, a.s.
Latest Version: null
Android Version: null
Supporting OS: Windows,7,8,10 & Mac (32 Bit, 64 Bit)
Package Name: cz.psc.android.kaloricketabulky
Download: 7264315+
Category: Health & Fitness
Updated on: Jul 19, 2022
Get it On:

Download

Features of Kalorické Tabulky for PC

optimalizuje pro mobilní zařízení a tablety. Její použití je tak praktické, že ji můžete mít vždy u sebe.

– Kalorické tabulky umožňují každodenní evidenci energetického příjmu a energetického výdeje
– Aplikace nabízí výpočet doporučené energetické bilance v kaloriích (kcal) nebo v kilojoulech (kj)
– Uživatel si může zapisovat jídelníček, ukládat si svá oblíbená jídla nebo recepty
– Databáze potravin je denně aktualizovaná
– Aplikace využívá denně aktualizovanou databázi energetických a nutričních hodnot potravin dostupných v ČR
– Kalorické tabulky lze propojit s dalšími

Kalorické Tabulky App Overview and Details

Kalorické Tabulky – hubnutí a počítání kalorií. Mějte přehled o své stravě a pohybu s aplikací Kalorické tabulky.

☝️Kalorické tabulky umožňují každodenní evidenci energetického příjmu a energetického výdeje pomocí záznamu všech snědených potravin a provedených fyzických aktivit do jídelníčku. Aplikace nabízí výpočet doporučené energetické bilance v kaloriích (kcal) nebo v kilojoulech (kj).

💪Hubnutí, nabírání svalů, nebo jakákoli dieta může být efektivnější, když si uživatel hlídá denní příjem, výdej a výživové hodnoty. Kalorické tabulky vás naučí, jak zhubnout a jíst zdravě bez radikálního omezení, striktní diety, nebo hladovění.

✔️Přehledný jídelníček
Celá aplikace pro zdravé hubnutí je česky. Umožňuje zapisovat jídelníček, počítat kalorie v jídle, kontrolovat nutriční hodnoty v potravinách,, atd. Denně si zapisujte jídelníček, ukládejte si svá oblíbená jídla nebo recepty.

✔️Databáze potravin
Aplikace využívá denně aktualizovanou databázi energetických a nutričních hodnot potravin dostupných v ČR. Snědené potraviny lze ukládat i pomocí skenování čárového kódu na jejich obalu.

✔️Inspirativní recepty s nutričními hodnotami
Najdete zde recepty od blogerů i uživatelů. Uvidíte jakou mají kalorickou hodnotu i to, jaké obsahují nutrienty. Recepty si můžete prohlédnout a jedním kliknutím si je vložíte do svého jídelníčku.

✔️Propojení se sportovními aplikacemi
Kalorické tabulky lze propojit s dalšími sportovními aplikacemi (Google Fit, Samsung Health a Garmin). Díky tomu bude zapisování ještě rychlejší a snadnější.

✔️Sledujte průběžně svou váhu i míry
Kalorické tabulky vám pomohou hlídat si váhu, sledovat míry jako obvod pasu, procenta tuku v těle a celkově si kontrolovat statistiky.

✔️Praktický přenosný pomocník
Aplikace se stane vaším přenosným deníkem potravin, aktivit a sledovaných údajů při zdravém hubnutí, dietě, sportu. Využijete ji také ke kontrole nutričních hodnot v potravinách, získáte informace o vitamínech, minerálech nebo éčkách.

✔️Premium předplatné
Premium předplatné vám odstraní reklamy v celé aplikaci. Nabídne možnost sledovat cukry, sůl, vápník, nasycené mastné kyseliny a PHE. Ukáže podrobnou analýzu jídelníčku za libovolné období. Navíc zde najdete ukázkové jídelníčky reálných uživatelů, kterým se podařilo zhubnout – Jídelníčky úspěšných.

Aplikace potřebuje pro svoji činnost připojení k internetu. Uložená data jsou přístupná i pomocí webové verze na stránkách KalorickeTabulky.cz. Jídelníček sestavený pro sebe, pro klienta nebo pro lékaře je uživatelům tedy vždy k dispozici.

Verze pro chytré hodinky (Wear OS) umožňuje sledovat zapsané hodnoty. Pro její běh je potřeba mít mobilní aplikaci.

Whats New In this Kalorické Tabulky?

null

Conclusion

Kalorické Tabulky is a great application for tracking your caloric intake and expenditure. It is easy to use and helps you to make informed choices about your diet. I highly recommend this app to anyone who is interested in losing weight or maintaining a healthy weight.

Following the steps above is all you need to do if you want to succeed installing the Kalorické Tabulky on your PC. If you have more queries about anything, do let us know.

Disclaimer

We refer the ownership of This Kalorické Tabulky to its creator/developer. We don’t own or affiliate for Kalorické Tabulky and/or any part of it, including its trademarks, images, and other elements.

Here at nairahubs, we also don’t use our own server to download the Kalorické Tabulky. We refer to the official server, store, or website to help our visitors to download the Kalorické Tabulky.

If you have any query about the app or about nairahubs, we’re here to help you out. Just head over to our contact page and talk your heart to us. We’ll get back to you ASAP.

What’s your Reaction?
+1
0
+1
0
+1
0

Recent Posts